KULLANICI YORUMLARI

KULLANICI YORUMLARI
  • Adres:

    Perpa Ticaret Merkezi B/Blok Kat: 11 No: 1759 34385 Okmeydanı İstanbul / TÜRKİYE

  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 221 63 45
    E-Posta: info@erkemed.com.tr

KULLANICI YORUMLARI

 

 

Ayak ağrılarım yüzünden 15 dakika bile ayakta kalamıyordum. Tavsiye üzerine Erke medikal'e geldim. Bilgisayar destekli ayak analizime göre kişiye özel yapılan Vaysli tabanlığımı 30 dk içerisinde teslim aldım ve kullanmaya başladım. 10 gün içerisinde ağrılarımdan kurtuldum. Erke medikal ve Çağatay Yüksekol'a çok teşekkür ederim. 

Fatma BEKTAŞ - 23.02.2018


Ayak ağrılarım sebebi ile yürümek bana ızdırap geliyordu. Erke Medikal'de tabanlık yaptırdıktan 10 gün sonra bütün ağrılarım geçti. Tabanlıklarımı yapan Çağatay Yüksekol'a ve firma sahibi Erdoğan Akdağ'a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

 Erdem Koç - 26.12.2017


Topuk ağrılarımın şiddeti artınca şimdiye kadar yaptığımın aksine doktora gitmek yerine internette konuyu araştırmaya başladım. 

Çukur taban (pes cavus) ayağım nedeniyle bir süredir bileğimdeki ağrılar nedeniyle koşu yapamaz duruma gelmiştim. Erkemed den yaptırdığım tabanlığı Cuma teslim aldım ve Pazar günü 8 Km koştum ve herhangi bir ağrım oluşmadı. Erkemed e ve Çağatay Bey'e sonsuz teşekkürler.
Muzaffer Özmen - 26.05.2015


Topuk ağrılarımın şiddeti artınca şimdiye kadar yaptığımın aksine doktora gitmek yerine internette konuyu araştırmaya başladım. Yaptığım araştırma sonucu şansımı Erkemed'de ve Çağatay Bey'le denemeye karar verdim. Zaten Çağatay Bey le tanışıp biraz onu dinledikten sonra içimde dermanımı bulduğum yönünde ciddi bir his oluştu. Ayak analizi sonrası bana özel yapılan tabanlığı hemen kullanmaya başladım. Bugun 3.gün sonuç mucizevi benim için, sıfır ağrı. Gönülden teşekkür ederim. Oğuzhan ÖZÇELİK ozcelikoguzhan@outlook.com
Oğuzhan ÖZÇELİK - 10.04.2015


Alt tabanlıkları kullanmaya başladıktan sonra 2-3 gün içinde ağrılarım tamamen geçti.Gece uyku esnasında ağrılardan hiç huzurlu uyuyamıyordum .Şu an 2 hafta oluyor sadece sabah yataktan kalktığımda yalınayak gardroba giderken tarak kemiklerimde hafif bir ağrı oluyor.Bir kaç adımdan sonra geçiyor.Sabahtan gece yatana kadar tabanlıkları kullanıyorum.Çok ama çok memnunum ,bana bu konuda yardımcı olan Çağatay Yüksekol'a sonsuz teşekkür ediyorum.Münevver Korkmaz
Münevver Korkmaz - 09.10.2014


Amerikan hastanesinden Prof.Dr.Ender Berker’in tavsiyesiyle kızım ve ben Erkemed firmasında VASYLI marka birer çift kişiye özel ortopedik tabanlık yaptırdık.Ayağımızdaki ağrılarımızdan kısa bir süre içinden kurtulduk.Çok memnunuz ve çevremizdeki tüm tanıdıklarımıza tavsiye etmekteyiz..Erkemed firmasına ve Uzman Çağatay Bey'e teşekkür ederim. 
Mehveş Emeç - Sanatçı - 22.05.2014


Ben uzun süre ayakta kalarak çalışan bir kişiyim. Bu tabanlıkları giymeden önce çok çok kötü ve dayanılmaz ayak ağrılarım vardı. Bu tabanlıkları aldıktan sonra hiçbir problemim kalmadı. Ayak ağrıları olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Dünyanın en rahat tabanlığı diyorum... Kesinlikle herkesin alması ve giymesi gerek.
Sakine Doğan - 15.04.2014


Vasyli tabanlık sayesinde hem ayak hemde diz ağrılarım geçti. Erke medikal'e ve benimle ilgilenen Çağatay Bey'e teşekkür ederim. 
Gönül Erkut - 01.04.2014


Erkemed Vasyli'ye geldiğimde tabanlarımla ilgili çok sorun yaşıyordum. Bana verilen tabanlıkla çok rahat ettim. Daha sağlıklı yürüdüğümü fark ettim. Ağrılarımın azalması beni mutlu etti. Bu işlemlerin oluşmasını sağlayan Çağatay Yüksekol'a emeklerinden ve yakın ilgisinden, bilgilerini aktarmasından, gösterdiği hassasiyetten dolayı çok teşekkür ederim.
Fatma Renca Konyalıoğlu - 25.03.2014


Prof.Dr.Cihan Aksoy'un tavsiyesi üzerine Erkemed ile tanıştım. Kişiye özel olarak hazırlanan Vasily tabanlık sayesinde vücudumun ağırlığı dengelendi ve belimdeki ağrıdan kurtuldum. Herkese tavsiye ederim. 
Seval Bayraktar - 07.02.2012


Vasyli Ortopedik Tabanlıkları 8 aydır kullanıyorum. Vasyli'yle tanışmadan önce ayağıma kramplar giriyordu ama kullanmaya başladıktan sonra hepsi geçti. Ayrıca çok daha hızlı ve uzun süre yürümeye başladım. Günlük hayatımda da ayaklarım artık çok daha az yoruluyor. Teşekkürler Erke Medikal.
Burak Arınalp - 22.06.2011


Neredeyse bir buçuk yıldır dizlerimden rahatsızdım. Daha önce doktor tavsiyesi üzerine denediğim tabanlıklar diz ağrıma iyi gelmediği gibi, bel ve kalça ağrılarına yol açtı. Uzmanların özenle yaptığı tabanlıklar ağrılarıma çok iyi geldi. Herhangi bir ortopedik rahatsızlık çekene Erke Medikal'i tavsiye ederim.
Dilara Su Müftüoğlu - 12.01.2011


Haftada en az 3 gün yaklaşık birer saat açık havada koşu yapıyorum. Dizlerimde ağrılar oluşmuştu ve koşularımı engelliyordu. Tavsiye üzerine VASYLI tabanlıkları kullanmaya başladım ve tüm ağrılar dindi, koşularıma sorunsuz bir şekilde devam edebiliyorum. Sağolsunlar varolsunlar sevgili VASYLI ailesi. Herkese profilaktik olarak da tavsiye ederim. Ayaklarını mutlaka kontrol ettirsinler. Arkadaşlar muhteşem profesyonel ve yardım etmek ilk hedefleri. Başarılarının devamını dilerim. Alaeddin Babaoğlu / Amplio Otel Yatırımları, İstanbul
Alaeddin Babaoğlu - 05.01.2011


1 ay önce Memorial Hastanesi'ne ameliyat olacağım diye gelmiş, oradaki doktorların "ameliyat olmayın, tabanlık kullanarak ameliyattan kurtulabilirsiniz" demeleri üzerine Erke Medikal'e gelmiştik. Annemin ayak ölçüleri alındı, hemen onu en rahat yürümeye kavuşturacak tabanlıklar yapıldı. 1 ay sonra kontrole gelmemiz tavsiyesiyle, oldukça makul bir ücret ödeyerek ayrıldık. 1 aydır kullandığımız tabanlık sayesinde ağrısız ve huzur içinde olan annemin yaşadığı memnuniyeti sizinle paylaşmak istedim. Sağlıkla kalın
Burcu Asan - 03.01.2011


Ben her hafta sonu Cumartesi 12 km, Pazar 6 km Belgrat,d ormanında koşuyorum. Yaz, kış, kar, yağmur koşmamı hiç engellemiyor. Ancak, sağ diz ve bel ağrılarım koşu sonrası rahatsızlık veriyordu. Erdoğan Bey'i İTÜ voleybol takımında lisanslı oynadığım dönemlerden (1978-1986) tanıdığımdan ağrılardan kendisine bahsettim. Ne de olsa Erdoğan Bey de aynı dönemlerde atletizm yapıyordu. Bana ağrıları kesmek için ayağıma göre bir tabanlık yaptırmamı önerdi. Yaptırdım. AĞRILARDAN ESER YOK. Eklem kas sorunları olan sporcu arkadaşlardan önerimi dinleyip tabanlık kullanan arkadaşlardan, akrabalarımdan tabanlık yaptıranlardan teşekkür hayır dua alıyorum. Paylaşmak istedim. Okan Beygo (1965) 
Okan Beygo - 09.10.2010


İlgili birime, Ben Ayla Berk Doktorum Özlem hanımın tavsiyesi ile Erkemed şirketinden VASYLI marka ayak kalıbı yaptırdım.Oldukça memnun kaldım.Ayaklarımdaki şikayetim ,ayak bileklerimin yürürken sık sık burkulması ,ayağımın biraz şişer gibi olması ,uzun süre oturduğum yerden kalktığım da 3-4 saniye özellikle sağ ayağımın üzerine zorlukla basarak topallıyordum.Vasylı marka ayak kalıbıyla bu şikayetlerim azaldı,ayak bilek burkulmalarım kesildi.Ayak tabanımı (kalıpsız olarak) yere basmam da %30 şikayetim azaldı.Vasyli kalıbı iyi bir ayakkabı kalıbı .Çok teşekkürler. Ayrıca Erke Medikal'e çok teşekkür ederim..Saygılarımla Ayla Berk 
Ayla Berk - 18.09.2010


Ben Prof.Dr. Ömer Taşer'in hastasıyım. On yıldır diz ve bel ağrısı çekiyordum. Yürüken dengemi kaybediyor ve sık sık ayağımı burkuyordum.Doktorumun tavsiyesi ile size ulaştım.VASYLI DANANBERG modeli tabanlık kullanmaya başladım.Bunları kullanmaya başladıktan 1 ay sonra diz ağrılarım yok oldu.Denge problemi kalmadı.Şu an daha çok ayakta kalabiliyor ve daha çok yürüyebiliyorum. Bunun için gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Öncelikle doktorum Prof.Dr. Ömer Taşer ve sizlere teşekkürü borç biliyorum ve sonsuz minnetlerimi sunuyorum. Saygılarımla Ahmet Kızılırmak 
Ahmet Kızılırmak - 18.09.2010


VASYLI Ortopedik Tabanlığı;sağ dizimde var olan Ön Çapraz Bağ kronik kısmi yırtığı dolayısıyla sağ dizimin hiper extansiyonu sonucu sağ ayağımda oluşan pronasyon açısının artmış olması dolayısıyla sağ ayak medial longitudinal arkımın calcaneus bileşkesinde oluşan ağrı ve ''Epin Calcanei'' dolayısıyla kullanmaya başladım.Sağ gastronemius medial başında sürekli var olan spazmım kayboldu ve longitudinal arkım tam olarak desteklendiği için;koşu veya eğimli zeminde yürüyüşte hissettiğim aşil ağrılarım geçti.Özellikle diz instabilitesi ve ayak bileği instabilitesi olan kişilerde optimum ayak biomekaniğinin sağlanması yerden gelen reaksiyon kuvvetinin üst eklemlere aktarılmasında elzem derecede önem taşıdığından bu tabanlığın kullanımıyla bir çok hastamda da ağrı ve spazm (aşırı kas kasıması) şikayetlerinde önemli düzeyde azalma gözledim.Ayak bileği pronasyonunda 5 derecelik bir sapma ;diz medialine (iç kısmına)binen yükü çok ciddi anlamda artırmakta M.gastronemius medial başı,diz mediali M.V.M.O. ve adductor grup kaslarda aşırı yüklemeye (vastus medialis obliqus)yol açmaktadır.Tabi aşırı supinasyonda da bunun tersine lateral grup kaslara aşırı yükleme söz konusu olmakta sonuçta devam eden antrenman yüklemesi sonucunda katedeilen eklemler yorgunluk dolayısıyla sakatlanmaya çok daha yüksek düzeyde yatkın hale gelmektedir. Bu bağlamda ''Vasyli Ortopedik Tabanlığı''özel olarak ölçü alınıp ayağı supinasyon (içe dönme)ve pronasyon (dışa dönme)açısı ölçülüp özel bir değerlendirme sonucu kişiye özel yapılmaktadır. Denediğim tabanlıklar arasında en etkin sonuç aldığım tabanlık VASYLI markası olmuştur. Uzman Fizyoterapist İlbilge Cebeci Yılmaz 26.03.2010 
İlbilge Cebeci Yılmaz - 29.03.2010


VASYLI Ortopedik tabanlıklarını tanıdıktan sonra, özellikle teknolojik özelliklerni çok beğendim. Uygulamadaki farklılıkları ile önermiş olduğum hastalarımdan elde ettiğim memnuniyet benim bu ürünlere karşı güvenimi artırdı. Gönül rahatlığı ile tüm hastalarıma VASYLI Ortopedik Tabanlıklarını öneriyorum. 
Fizyoterapist Hakan ORAK Fizyotek Sağlık Hiz. Mrk. - 06.05.2009


VASYLI Ortopedik Tabanlık ile Fizik tedavi uzmanımın tavsiyesi ile tanıştım. Yaşamış olduğum ayak problemim nedeniyle uzun süredir bana özel olduğu söylenilen tabanlıklar kullanmaktaydım. Buna karşın problemim olan ağrılarım topuktan dize, hatta başparmağıma kadar yaşadığım bozulmalar ve ağrılar sürüyordu. VASYLI Ortopedik Tabanlık kullanmaya başladıktan sonra rahatladım. Ayaklarım neredeyse eşitlendi. Benimki gibi durumlarda 45 günde bir analiz yaptırıp kullanılan tabanlığın desteklerinin yenilenmesi ile problemlerimden kurtulmamı sağladığı için ayak sağlığıma dolayısı ile vücut sağlığıma tekrar kavuştum. Tüm samimiyetimle VASILY Ortopedik Tabanlığı herkese tavsiye ediyorum. İstanbul, 14 Mart 2009 
Ata Demirer-Sanatçı - 17.04.2009