Vasyli Hakkında

Vasyli  Hakkında
  • Adres:

    Perpa Ticaret Merkezi B/Blok Kat: 11 No: 1759 34385 Okmeydanı İstanbul / TÜRKİYE

  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 221 63 45
    E-Posta: info@erkemed.com.tr

Vasyli Hakkında

1987 yılında, VASYLI Medikal dünyanın en önde gelen biyomekanik uzmanlarından bazılarıyla birlikte tasarlanmış özel ısıyla kalıplanabilir ortez kullanmaya başladı. Klinikte üretilmesi çok kolay olan bu ürünler, alt ekstremite rahatsızlıklarını tedavi eden profesyoneller için tıbbi ortezde devrim yarattı. Ama bu sadece başlangıçtı.

Birkaç yıl sonra, Phillip Vasyli'nin tezgah üstü prefabrik ortezlerinin yanı sıra tüketiciler için yerleşik ortotikleri olan ayakkabı ve sandaletler tanıtıldı - Orthaheel, şu an Orthaheel Teknolojisine sahip Vionic olarak biliniyor. Bugün, Vionic Group, bu tamamlayıcı tıbbi ve perakende markaların “gururlu ebeveyni” dir.

VASYLI Medikal ürünler sadece hastalara fayda sağlamakla kalmaz. Ayrıca, günümüzün zorlu sağlık pazarında ortak bir hedef olan sağlık uzmanlarına perakendecilik yoluyla uygulamalarının karlılığını arttırmanın yeni yollarını sunmaktadırlar. Vionic Group'ta, bu perakende satış hedeflerini etik tıbbi uygulamalarla uyumlu hale getirmenin önemini takdir ediyoruz - bu bizim tıbbi perakende satış zekası dediğimiz şey.

Hem tıbbi hem de perakende kanallarda uzun yıllara dayanan deneyim pazarlama ürünlerimiz göz önüne alındığında, profesyonel bir uygulama içinde satışın benzersiz ihtiyaçlarını anlıyoruz. En iyi uygulamalarımızı sizinle paylaşalım